Laptopy

FUJITSU

Informacje o firmie Fujitsu Technology Solutions

Fujitsu Technology Solutions jest największym europejskim dostawcą infrastruktur informatycznych, obecnym na wszystkich najważniejszych rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz w Indiach. Wśród jego klientów znajdują się zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe oraz średnie firmy, a także klienci indywidualni. W oparciu o koncepcję dynamicznych infrastruktur firma oferuje pełną gamę produktów, rozwiązań oraz usług informatycznych, od systemów klienckich po rozwiązania dla centrów przetwarzania danych, infrastrukturę zarządzaną oraz udostępnianie infrastruktury w formie usługi. Firma Fujitsu Technology Solutions zatrudnia ponad 13 tys. osób i jest częścią Grupy Fujitsu (Fujitsu Group) prowadzącej działalność na całym świecie.

Laptopy Fujitsu

Firma Fujitsu to uznany japoński producent sprzętu komputerowego z długimi tradycjami. W swojej ofercie ma też od wielu lat wysokiej klasy notebooki. Linia LifeBook obejmuje biznesowe laptopy, ultrabooki i notebooki konwertowalne

Jeśli potrzebujesz niezawodnego urządzenia mobilnego, bogata oferta Fujitsu LIFEBOOK zawiera całą gamę indywidualnych rozwiązań klasy podstawowej i wyższych klas. Rozbudowane opcje konfiguracji zapewniają najwyższą elastyczność i wygodę, a nowatorska technologia oszczędzania energii zmniejsza obciążenie, jakim notebooki są dla środowiska. Co więcej, każde urządzenie Fujitsu LIFEBOOK zapewnia najwyższą niezawodność, uzyskaną dzięki unikatowemu połączeniu precyzji niemieckich inżynierów i japońskiej jakości oraz 30-letniego doświadczenia.

Ultrabook Fujitsu

Dzięki niezwykle lekkiej konstrukcji, małej wadze oraz możliwości całego dnia pracy na baterii, Fujitsu Ultrabook  seri U to ultramobilny notebook dla profesjonalistów, którzy są zawsze w ruchu. Solidna obudowa magnezowa zapewnia trwałość, a funkcje zabezpieczające, takie jak zintegrowany czytnik układu naczyń krwionośnych, pomagają chronić dane. Niezwykła wydajność i wbudowane moduły 4G/LTE (opcjonalnie) zapewniają najwyższy komfort użytkowania

Fujitsu LIFEBOOK U

Nowy LIFEBOOK niższej seri U , oparty na procesorach Intel® Core™ siódmej generacji, jest smukłym, lekkim, niezwykle mobilnym notebookiem dla profesjonalistów, wspierającym ergonomię w biurze. Dzięki odpowiednio dobranym ekranom i wadze zapewnia niezwykłą mobilność. Przeciwodblaskowa matryca HD, FHD lub FHD z opcjonalnym dotykowym wyświetlaczem gwarantuje wygodne oglądanie wyświetlanych treści, a czytnik naczyń krwionośnych lub linii papilarnych zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Przemyślana konstrukcja łączy obecność starszych interfejsów, takich jak pełnych rozmiarów port VGA, i nowoczesną możliwość ulepszania sprzętu w cienkiej i wytrzymałej obudowie. Wspólny replikator portów w rodzinie LIFEBOOK U zapewnia dzielenie się plikami w miejscu pracy w nowoczesnym stylu

Fujitsu LIFEBOOK A

Notebook FUJITSU LIFEBOOK Seri A zapewnia odpowiednią równowagę podstawowych funkcji biznesowych; jego smukła i lekka konstrukcja ułatwia codzienną pracę w domu lub w biurze. Jego przeciwodblaskowy wyświetlacz HD/FHD dopasowany do potrzeb wszystkich użytkowników, jest przystosowany do użytku na zewnątrz i zapewnia komfort podczas codziennego użytkowania. Nowa obudowa o specjalnej fakturze łączy w sobie profesjonalny wygląd ze zwiększoną odpornością na zarysowania. Wygodne wprowadzanie danych jest możliwe dzięki blokowi klawiszy numerycznych.

Lenovo

Lenovo Group Ltd. lub Lenovo PC International, często skracane do Lenovo, to chińska korporacja informatyczna z siedzibą w Pekinie. Lenovo prowadzi działalność w ponad 60 krajach i sprzedaje swoje produkty w około 160 krajach, w ofercie znajdują się min.: komputery, serwery, pamięci masowe, tablety i telefony komórkowe. Marka uzyskała rozpoznawalność i duże znaczenie rynkowe po zakupie technologii od IBM.

Lenovo ThinkPad  serii T

Laptop serii T zapewniają zwiększoną wydajność oraz maksymalne wsparcie podczas codziennej pracy. Seria T, choć smukła i lekka, jest również wytrzymała, co potwierdza atest MILSPEC. Oferuje wysokowydajne procesory, doskonałe karty graficzne, łatwość zarządzania, świetne opcje łączności i długi czas działania baterii. Definiuje na nowo pojęcie wydajności bez kompromisów w zakresie mobilności. Bezpieczny odczyt odcisków palców i rozpoznawanie twarzy zagwarantuje bezpieczeństwo danych a legendarna niezawodność pozwoli Ci cieszyć się ze sprzętu długie lata.

Lenovo Yoga

Oferujący światowej klasy wydajność, wyróżniający się styl i zdumiewającą rozrywkę, Seria Yoga stanowi jakość samą w sobie. Bardziej elegancki niż kiedykolwiek i oferujący prędkość i moc dla ułatwienia Twojego dnia: aktywowana głosowo pomoc z dużej odległości, niemal bez krawędziowy ekran 4K, opcjonalne pióro cyfrowe o wysokiej precyzji i wiele innych. Dzięki lekkiej konstrukcji Yoga może towarzyszyć Ci wszędzie. Zawias otwierany jest w zakresie 360 stopni co umożliwia łatwe używanie tego komputera jako opcja „2 w 1”. Seri Yoga używać można jako laptopa oraz tabletu.

Lenovo V

Dzięki prostej, ale pomysłowej konstrukcji Lenovo serii V idealnie zaspokoi potrzeby Twojej firmy. Wytrzymały zawias ze stopu cynku nadaje mu dodatkowo wygląd i styl wysokiej klasy. Kieszeń UltraBay umożliwia swobodny wybór opcjonalnych urządzeń — na przykład dodatkowej baterii na podróż czy zintegrowanego napędu optycznego — odpowiednio do potrzeb biznesowych. Laptop o przekątnej 15,6” działa też z najnowocześniejszymi procesorami i podwójnym systemem pamięci masowej.

DELL Vostro

Notebooki Dell Vostro dedykowane są w głównej mierze małym firmom. To bardzo popularna seria biznesowych notebooków. Specjalne funkcje oraz oprogramowanie gwarantują komfortową i przede wszystkim bezproblemową pracę z zakupionym sprzętem. Wygląd notebooków Dell Vostro niejednokrotnie stał się wyznacznikiem trendów w branży i stanowił wzór dla produktów konkurencji. Takie funkcje jak klawiatura odporna na zalanie czy podświetlane klawisze to rozwiązania, które można znaleźć wśród notebooków Dell Vostro. W gamie notebooków tej serii znaleźć można komputery z ekranem o długości przekątnej: czternaście oraz piętnaście cali.

Laptopy Dell Vostro zapewniają wszystkie funkcje potrzebne do pracy. Posiadają profesjonalny i elegancki wygląd. Dell Vostro z serii 3000 i 5000 to komputery, które oferują imponujące możliwości dzięki najnowszym procesorom Intel Core o znakomitej szybkości i wydajności.

DELL Precision

Dell Precision to najbardziej wydajne mobilne stacje robocze. Przenośne stacje robocze Dell Precision cieszą się wysokim uznaniem wśród wymagających użytkowników. Seria Dell Precision w wyjątkowy sposób łączy mobilność i wydajność w jednym. Notebooki Dell serii Precision charakteryzują się długą żywotnością baterii oraz bardzo wydajną pamięcią masową na potrzeby wymagającego środowiska pracy. Notebooki Dell Precision są trwałe i odporne na trudne warunki pracy. Jeśli Twoim priorytetem jest mobilność, idealnym rozwiązaniem i maksymalna wydajność to notebook z rodziny Precision będzie idealnym wyborem. Przenośne stacje robocze Dell Precision w naszej ofercie posiadają nie tylko najnowocześniejszą specyfikację techniczną, ale i wykonanie. Nowoczesna obudowa sprawia, że stacje robocze Dell Precision są idealne do komputerowego wspomagania projektowania w czasie podróży.

DELL Inspiron

Notebooki Dell Inspiron dedykowane są dla użytkowników domowych. Do głównych wyróżników serii Inspiron zaliczyć można przede wszystkim mobilność, jakość obrazu, kolorystykę i wykończenie oraz funkcje multimedialne. Dzięki notebookom Dell Inspiron możesz zabrać swoje multimedia gdzie tylko chcesz. Notebooki Inspiron dzięki długiej pracy na jednym akumulatorze umożliwiają nieprzerwane korzystanie z wszelkiego rodzaju multimediów poza domem. Ich konfiguracja została taka dobrana, aby sprostać najnowszym multimediom.

Notebooki Dell Inspiron charakteryzują się dobrym stosunkiem cena / jakość. To kompromis pomiędzy wydajnością, a niską ceną. Aby komunikacja była wygodniejsza, najnowsze modele notebooków Dell Inspiron wyposażone są w ekrany dotykowe, a osoby chcące wyróżnić się z tłumu dzięki specjalnym nakładkom Switch mogą dostosować swój notebook Dell do indywidualnego stylu. Wszystkie notebooki Dell Inspiron zapewniają bardzo dużą wydajność i rozbudowane funkcje z segmentu premium.

Wszelkiego rodzaju funkcje multimedialne zaprojektowane są tak, aby notebook serii Inspiron był idealną propozycją dla tych, którzy szukają niedrogich rozwiązań dla biura i domu.

Dell jest jednym z największych producentów komputerowych na świecie, mającym w swojej ofercie wiele rozwiązań biznesowych. Stacje robocze amerykańskiej firmy wyróżniają się solidnym wykonaniem, atrakcyjnym designem i wydajnością potrzebną do bezproblemowej pracy.

DELL Latitude

Dell Latitude to jedna z najbardziej znanych rodzin notebooków Dell zaprojektowanych, tak aby mogły sprostać najwyższym wymaganiom stawianym przez środowisko biznesowe. Dell Latitude to flagowe modele klasy biznesowej marki Dell. Charakteryzują się eleganckim wyglądem i wydajną konfiguracją. Dedykowane są profesjonalistom, którzy za główny cel stawiają sobie niezawodność i wydajność zakupionego notebooka.

Notebooki Dell Latitude ze względu na wszechstronne zastosowania oraz łatwość w obsłudze są chętnie wybierane przez firmy, instytucje i środowisko biznesowe. Topowe modele notebooków Dell Latitude wyposażone są w modemy do łączności GSM. Wiele modeli notebooków Dell serii Latitude ze względu na bezawaryjność i wyjątkową trwałość konstrukcji uważa się za liderów w swojej klasie. Ponadto Dell w serii Latitude skupia się także na bezpieczeństwie zgromadzonych danych i trwałości oferowanych rozwiązań (np. niektóre modele Dell Latitude posiadają wzmocnioną izolację dysku twardego oraz wszechstronne narzędzia szyfrujące, dające pewność, że poufne dane nie trafią w niepowołane ręce).