Ochrona Antyspam

Systemy antyspam przeznaczone są do filtrowania spamu i ochrony serwera pocztowego. Systemy przeprowadzają  inspekcję poczty wychodzącej oraz blokują rozsyłanie spamu i złośliwego oprogramowania zapobiegając w ten sposób umieszczaniu użytkowników na czarnych listach przez inne bramy antyspamowe.

SonicWall Email Security 5000, 7000, 9000

Urządzenia SonicWall Email Security są idealne dla organizacji, które potrzebują dedykowanego rozwiązania lokalnego. Ulepszone urządzenie oparte na Linuksie chroni przed zaawansowanymi zagrożeniami z poczty elektronicznej, takimi jak oprogramowanie ransomware, zagrożenia typu „zero-day”, ataki typu „spear phishing” i „business mail”. Nasze wielowarstwowe rozwiązanie zapewnia wszechstronną ochronę przed wtargnięciem i wychodzeniem oraz jest dostępne w wielu opcjach urządzeń sprzętowych, które skalują do 10 000 użytkowników na urządzenie.

SonicWall Email Security VIRTUAL APPLIANCE

Jest to system o zbliżonych funkcjonalnościach do wersji sprzętowej, instalowany na systemie Windows Server 2012 lub wyżej, bądź jako maszyna wirtualna ESX lub ESXI 5.0 lub wyższej.

Fortinet

Firma Fortinet jest czołowym na świecie dostawcą wysoko wydajnych informatycznych rozwiązań zabezpieczających, które umożliwiają jej klientom ochronę i kontrolę używanej infrastruktury informatycznej. Jej specjalnie opracowane, zintegrowane technologie zabezpieczeń wraz z usługami FortiGuard badającymi zagrożenia zapewniają klientom niezwykle skuteczną ochronę treści dotrzymującą kroku nieustannie rozwijającym się zagrożeniom.

FortiMail 60D, 200E, 400E, 1000D, 2000E, 3000E, 3200E i VM

FortiMail to wysoko wydajna platforma zabezpieczająca pocztę, która zapobiega wykorzystywaniu systemów pocztowych jako wektorów rozprzestrzeniania zagrożeń. Udostępnia w jednym rozwiązaniu funkcje antyspamowe, antywirusowe, antyphishingowe, ochrony przed złośliwym kodem, zapobiegania wyciekom danych, szyfrowania opartego na tożsamości (IBE), archiwizacji wiadomości oraz zapobiegania umieszczaniu na czarnej liście. Stosowany w niej mechanizm filtrowania poczty przychodzącej blokuje spam i złośliwe oprogramowanie, zanim zdołają one zablokować sieć i wpłynąć na pracę użytkowników. Technologia inspekcji poczty wychodzącej, natomiast, blokuje rozsyłanie spamu i złośliwego oprogramowania (w tym także przez sieci

komórkowe 3G), zapobiegając w ten sposób umieszczaniu użytkowników na czarnych listach przez inne bramy antyspamowe. Rozwiązanie FortiMail stale zdobywa nagrodę VBSpam Platinum w uznaniu za jeden z najwyższych w branży współczynników wyłapywania oraz najniższą liczbę fałszywych trafień. Stosowany w nim mechanizm chroniący przed złośliwym kodem otrzymał wiele nagród VB100. Dostępnych jest wiele modeli tego rozwiązania, dzięki czemu organizacje każdego rozmiaru — od małych firm po operatorów komórkowych, usługodawców i duże przedsiębiorstwa — mogą wybrać ten, który najlepiej spełni ich wymagania dotyczące wydajności. Produkt FortiMail można elastycznie wdrażać zarówno w chmurze, jak i w siedzibie firmy, w trybie bramy, wbudowanym lub serwera. Jest on dostępny w wielu różnych postaciach jako urządzenie i maszyna wirtualna.

F-secure

Założona w 1988 roku w Finlandii firma jest dziś wiodącym dostawcą oprogramowania zabezpieczającego serwery, komputery stacjonarne i przenośne oraz urządzenia typu handheld przed atakami hakerów i wirusami komputerowymi.

Messaging Security Gateway

Produkt F-Secure Messaging Security Gateway zapewnia całkowitą ochronę komunikacji za pośrednictwem przychodzącej i wychodzącej poczty e-mail. Blokuje on niepożądane i szkodliwe wiadomości oraz eliminuje ryzyko ujawnienia danych.

  • Wielowarstwowe zabezpieczenia z technologią globalnej i lokalnej oceny reputacji w czasie rzeczywistym
  • Skalowalny dla firm dowolnej wielkości — od małych i średnich firm, po międzynarodowe przedsiębiorstwa
  • Mniej niż jeden obiekt niepoprawnie uznany za niebezpieczny na milion przypadków oraz 99.9% skuteczność wykrywania spamu
  • Wiele sposobów wdrożenia: w postaci urządzenia fizycznego, hybrydowego lub wirtualnego
  • Zaawansowany interfejs użytkownika końcowego pozwala administratorowi bez trudu zarządzać całym środowiskiem poczty e-mail
  • Funkcje stworzone na potrzeby najbardziej wymagających administratorów