Okablowanie strukturalne

System uniwersalnego okablowania telekomunikacyjnego przewidziany do szerokiej gamy zastosowań. Umożliwia on tworzenie sieci komputerowych lub dołączanie telefonów i innych urządzeń pracujących w sieci. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług nasza firma współpracuje ze światowymi liderami rozwiązań okablowania strukturalnego miedzianego oraz światłowodowego.

CommScope

Niewątpliwie największy i najlepszy na świecie producent  rozwiązań  sieciowych na  rynku. Połączone doświadczenia firm  AMP  Netconnect,  ADC/Krone  i  Raychem  zapewniają użytkownikowi gwarancję  osiągnięcia najwyższej wydajności i niezawodności dostarczanych rozwiązań sieciowych. Współpraca z czołowymi producentami urządzeń  IT  w  zakresie technologii  złączy  i systemów  połączeń powoduje,  że  zastosowanie  tych  rozwiązań w sieciach LAN i WAN to:

 • Szybsze uruchomienie nowych struktur kablowych;
 • Większa pewność działania całego systemu;
 • Wyższa efektywność zarządzania infrastrukturą kablową;
 • Wszystkie elementy opracowane z dużymi zapasami parametrów ;
 • Wsparcie dla aplikacji 10, 40, 100Gb/s;
 • Łatwy montaż i wysoka niezawodność połączeń;
 • Zredukowane do minimum koszty utrzymania sieci;
 • Produkty nie zawierają ołowiu; są zgodne z dyrektywami RoHS i najnowszymi trendami Green IT;
 • Pełna zgodność z wytycznymi norm i standardów;
 • Jeden dostawca kompletnych rozwiązań popartych solidnym serwisem;
 • Wsparcie producenta działającego na rynku złącz i systemów połączeń od 1941 roku.

S-Cabling

S-Cabling to firma powstała, aby zaspokoić potrzeby klientów w zakresie dostaw, szkoleń, projektowania i doradztwa obejmującego technologie sieciowe. Jesteśmy przedstawicielem producentów wysokiej jakości podzespołów do sieci okablowania strukturalnego opartych o kable miedziane i światłowodowe – CobiNet, SIEMON, EXCEL NETWORKING, AT&T Cabling Systems. Prowadzimy regularne szkolenia dla firm instalacyjnych, zakończone wydaniem Certyfikatu Instalatora. Uzyskanie autoryzacji umożliwia obejmowanie wykonanych instalacji długoletnią gwarancją niezawodności. Do dyspozycji oddajemy wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników oraz produkty uznanych na świecie producentów.

Wartości i standardy – misja S-Cabling

Wierzymy, że sukces naszych klientów jest podstawowym warunkiem powodzenia naszej firmy. Dlatego w pracy dla klienta działamy z takim zaangażowaniem, jak we własnej sprawie. Nasza praca tworzy dla klientów nową jakość i mierzalną wartość.

Wartości i standardy – jak działamy

Naszą dewizą jest skuteczność, a świadczone przez nas usługi mają praktyczny wymiar. Dajemy klientom i partnerom poczucie bezpieczeństwa. Jednym z naszych priorytetów jest dbałość o dobre relacje: z klientem, w zespole S-Cabling
i z dostawcami. Dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i najlepszymi praktykami. Szanujemy kulturę organizacji klienta
i standardy w niej obowiązujące.

Corning Optical Communications

 

W roku 2001 Corning Optical Communications Polska rozszerzył swoją globalną działalność otwierając zakład w Łodzi. Pięć lat później, z powodu rosnącego zapotrzebowania na wytwarzane produkty firmy, fabryka przeniosła się do nowego, większego budynku w Strykowie pod Łodzią. W obiekcie znajdują się pomieszczenia rodukcyjne i usługowe Corning Optical Communications oraz ośrodek badawczo-
rozwojowy. Obecnie zatrudnienie znajduje tam ponad 1500 osób. Corning Optical Communications został utworzony przez Corning Incorporated, które istnieje od ponad 160 lat z siedzibą główną w mieście Corning w stanie Nowy Jork. Corning Incorporated zatrudnia ponad 41 tys. pracowników oraz posiada 100 fabryk i biur na całym świecie. Centrala firmy, zarządzająca produkcją kabli światłowodowych i osprzętu telekomunikacyjnego w ponad 20 rajach, znajduje się w Hickory w Północnej Karolinie. Działania w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce koordynowane są z kolei z centrali w Berlinie.