Szyfrowanie danych

Zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, każda instytucja powinna zabezpieczać poufne dane przed wyciekiem. Jednym z rodzajów zabezpieczeń danych poufnych jest szyfrowanie. Jest wiele sposobów szyfrowania danych np. szyfrowanie dysków twardych z wykorzystaniem modułu TPM i funkcji Bitlocker zaszytą w oprogramowanie Microsoft lub dyski twarde typu SED (Self-Encrypting Drive) z wykorzystaniem odpowiednich kontrolerów RAID szyfrują dane sprzętowo. W ofercie firmy oferujemy też specjalistyczne oprogramowania zwiększające skuteczność szyfrowania.

DESlock+

Rozwiązanie umożliwiające szyfrowanie danych, dysków oraz stacji roboczych, przeznaczone dla małych i dużych firm. Wersja kliencka wymaga minimalnej interakcji ze strony użytkownika, co wpływa znacznie na poziom bezpieczeństwa firmowych danych.

Wersja serwerowa pozwala na łatwe zarządzanie użytkownikami oraz stacjami roboczymi oraz zwiększa poziom ochrony dla komputerów znajdujących się w Twojej firmie jak i poza nią.

SealPath

 

SealPath to rozwiązanie klasy Data Leakage Prevention (DLP) przeznaczone do automatyzacji procesów klasyfikacji, zabezpieczania oraz kontroli dokumentów w obiegu elektronicznym zarówno w obrębie organizacji jak i poza nią. Rozwiązanie działa w oparciu o natywne mechanizmy środowiska Microsoft Rights Management Services (AD-RMS, MSIPC) i zapewnia zaawansowane rozwinięcie jego funkcjonalności przy jednoczesnym zachowaniu standardowych metod interakcji z użytkownikami. Dzięki temu ochrona zasobów nie wymaga zmiany zachowań użytkowników końcowych a jej wdrożenie nie wykracza poza kompetencja administratorów dotychczas używanych systemów w środowisku Windows