Switching

Kategorią Switching są objęte oferowane przez nas urządzenia sieciowe umożliwiające zestawienie fizycznego połączenia z danymi segmentami sieci. Możemy wyróżnić 3 główne kategorie przełączników : dostępowe, agregacyjne i rdzeniowe. Nasza firma buduje sieci przewodowe przy pomocy poniżej opisanych producentów.

Extreme networks

Firma Extreme Networks, Inc. (NASDAQ: EXTR) oferuje wsparte oprogramowaniem rozwiązania sieciowe (SDN), które pomagają działom IT na całym świecie osiągnąć wyjątkowe korzyści biznesowe – silniejsze relacje z klientami, partnerami i pracownikami. Te relacje z kolei przekładają się na wyższą sprzedaż, niższe koszty operacyjne oraz większy udział w rynku i lepszą rozpoznawalność. Od sieci przewodowej po bezprzewodową, od stacji roboczych po centra danych, od małych firm po wielkie korporacje, podejmujemy ekstremalne działania by pomagać naszym klientom. Zapewniamy dział wsparcia technicznego, w którym pracują wyłącznie nasi pracownicy.

Przełączniki Modularne

Extreme  opisuje  rodzinę  przełączników  serii  S  jako modularne  urządzenia  klasy  terabitowej,  zdolne  do wspierania  konwergencji, które mogą  być  stosowane  od  brzegu  sieci  po  rdzeń  oraz  w centrach  danych. Extreme  zaprojektował  serię  S  by  zapewniała  zarówno  kompleksowość  jak  i  elastyczność  i  mogła  być wdrożona jako wysoce gęste urządzenie dla obszaru dostępowego, wysoce wydajny przełącznik warstwy dystrybucyjnej,  rdzeniowy  router  korporacyjny,  przełącznik  dla  systemów  pamięci  masowych  oraz rozwiązanie do wirtualizacji centrum danych.

Przełączniki rdzeniowe

Rodzina urządzeń Extreme Switching X620 to kompaktowe przełączniki 10 Gb Ethernet zaprojektowane z myślą o stosowaniu na brzegu sieci. W ofercie dostępne są urządzenia z 10 lub 16 portami 10GbE – wszystko w ramach małej obudowy o wymiarach 1RU – idealnie spełniające potrzeby wysoce wydajnych grup roboczych wymagających łączności 10GbE z serwerami, systemami pamięci masowej oraz klientami. Przełączniki X620 upraszczają obsługę sieci dzięki zastosowaniu modularnego systemu operacyjnego ExtremeXOS, stosowanego na wszystkich urządzeniach sieciowych z serii Extreme Switching, oraz oferują inteligentne przełączanie na warstwie L2, routing L3 IPv4/IPv6 i funkcje opartych na rolach polityk. Wysoce dostępny system operacyjny ExtremeXOS zapewnia efektywność operacyjną przez to, że jest stosowany na wszystkich urządzeniach sieciowych.

Przełączniki dostępowe

Przełączniki  ExtremeSwitching  X440-G2  korzystają  z  bardzo  niezawodnego systemu  operacyjnego  Extreme  Networks®  ExtremeXOS®,  który  zapewnia ciągłość działania, zarządzalność oraz efektywność operacyjną. Każdy przełącznik cechuje  się  wysoką  wydajnością  pracy  oraz  przełączaniem  w  technologii  non-blocking,  przy  zachowaniu  spójności  z  tradycją  Extreme  Networks  dotyczącą upraszczania  wdrożeń sieciowych  przez  stosowanie  wspólnych  rozwiązań sprzętowych i softwareowych w ramach całej sieci. Przełączniki  ExtremeSwitching  X440-G2  to  atrakcyjne  cenowo  rozwiązanie  dla obszaru brzegowego sieci kampusowej oferujące technologię IEEE 802.3at PoE+.

DELL Networking

Firma Dell EMC to amerykańska korporacja z branży IT z siedzibą w Round Rock w Teksasie, w Stanach Zjednoczonych, która opracowuje, sprzedaje, naprawia i obsługuje Notebooki, netbooki, tablety, komputery stacjonarne, monitory, serwery, pamięci masowe, telefony komórkowe, drukarki i akcesoria komputerowe. Nazwa pochodzi od imienia założyciela firmy, Michaela Della, i jest jedną z największych korporacji technologicznych na świecie, zatrudniającą ponad 100 000 osób na całym świecie.

Przełączniki dostępowe

Przełączniki sieci Ethernet z serii Dell Networking o stałej liczbie portów oferują przepustowość 40 GbE oraz opcje pracy w trybie niezarządzanym lub zarządzanym, administrowania przez sieć WWW i funkcje PoE.

Modułowe przełączniki w obudowie

 

Przełączniki Dell Networking 10/40 GbE w obudowie zapewniają elastyczność, niezawodność i wysoką przepustowość sieci.

Netgear

W NETGEAR, przekształcamy pomysły w innowacyjne produkty sieciowe, zapewniające łączność między ludźmi, zasilające nasz biznes nową energią i wprowadzające postęp w naszym życiu. Nasze rozwiązania to łatwe w stosowaniu, potężnie i inteligentne narzędzia. Zaprojektowane właśnie dla Ciebie.

Przełączniki dostępowe

W NETGEAR, przekształcamy pomysły w innowacyjne produkty sieciowe, zapewniające łączność między ludźmi, zasilające nasz biznes nową energią i wprowadzające postęp w naszym życiu. Nasze rozwiązania to łatwe w stosowaniu, potężnie i inteligentne narzędzia. Zaprojektowane właśnie dla Ciebie. Najwyższej klasy przełączniki zarządzalne NETGEAR ProSAFE® zapewniają łączność dla użytkowników końcowych, usług krytycznych dla firmy, serwerów i sieciowych magazynów danych z pośrednictwem cechującej się wysoką elastycznością sieci szkieletowej, warstw dystrybucji i dostępowej.

Przełączniki agregacyjne

Zaprojektowana specjalnie na potrzeby wirtualizacji i agregacji portów w stosie (LACP) seria M7300 to rozwiązanie przystosowane Top-of-Rack, umożliwiając realizację konfiguracji serwerów typu aktywny-aktywny.