Terminale (thin client)

Terminale Dell

Terminale Wyse to rozwiązanie dedykowane dla użytkowników pracujących w biurze. W końcu dzisiejsi pracownicy wymagają dostępu do wydajnych, efektywnych systemów i narzędzi, które umożliwią im wprowadzanie nowatorskich rozwiązań, współpracę i dzielenie się informacjami w bezpiecznym środowisku.

Terminale DELL Wyse są zoptymalizowane pod kątem środowiska wirtualizacyjnego, co upraszcza dobór konkretnego urządzenia najlepiej pasującego do potrzeb danego rozwiązania klienckiego.

Dzięki niewielkim rozmiarom terminali oraz kilku opcjom montażu terminal można zamontować w dogodnym miejscu np. na ścianie, z tyłu monitora LCD. nie posiadają fizycznego dysku twardego, dzięki czemu żadne istotne informacje nie są przechowywane lokalnie. Urządzenia Wyse zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i wydajność – Dell zapewnia więcej niż jedną warstwę zabezpieczeń dla terminala

Terminale Fujitsu

Konfigurowalne terminale FUTRO firmy Fujitsu zapewniają optymalną współpracę z serwerem i wirtualizację pulpitu. Każde urządzenie z tej serii zostało zaprojektowane, aby ułatwić zagwarantowanie wydajności, bezpieczeństwa, łatwości zarządzania i efektywności ekonomicznej. W porównaniu ze zwykłymi komputerami PC zapewniają one znacznie niższe całkowite koszty utrzymania w ciągu całego długiego cyklu eksploatacji. Dodatkowo, łatwość obsługi, standaryzacja i cicha praca zapewniają użytkownikom maksymalny poziom wygody. Scout Enterprise to narzędzie do zarządzania z obsługą wielu użytkowników, które doskonale obsługuje i kontroluje niezliczoną ilość urządzeń na wysokich poziomach skalowalności. Scout Enterprise gwarantuje bezpieczne aktualizacje kompletnej architektury terminali i oferuje rozliczne, kompleksowe funkcje centrum pomocy. eLux™ to uniwersalny system operacyjny terminali dostępny w architekturze x86 i SoC, który ponadto oferuje najwyższe poziomy bezpieczeństwa. Oznacza to, że rozwiązania Scout Enterprise i eLux™ optymalnie spełniają restrykcyjne wymagania firmowej infrastruktury IT.

Terminal Lenovo

Praktyczny klient ThinkCentre serii M, który można wdrożyć praktycznie w dowolnym miejscu, umożliwia czerpanie korzyści z wirtualizacji i chmury obliczeniowej, w tym kosztów i możliwości zarządzania. Poza wydajnym przetwarzaniem, obsługą wielu wyświetlaczy i szybkimi portami USB, ten wszechstronny i wytrzymały komputer oferuje inteligentne narzędzie ułatwiające zarządzanie i wdrażanie cienkich klientów.