Urządzenia wielofunkcyjne

OKI

Od ponad 60 lat firma OKI zapewnia nowoczesne rozwiązania w zakresie drukowania na całym świecie, wprowadzając rewolucyjne technologie na potrzeby dużych i małych przedsiębiorstw.

Począwszy od drukarek, faksów i urządzeń wielofunkcyjnych, skończywszy na inicjatywach opartych na usługach  oferta firmy OKI obejmuje pełen zakres jakościowych, szybkich i niezawodnych produktów oraz innowacyjnych usług pozwalających na podniesienie produktywności, obniżenie kosztów oraz zwiększenie efektywności firmy.

Produkty OKI posiadają wbudowane narzędzia, dzięki którym zarówno mikro, jak i duże przedsiębiorstwa mogą ulepszyć sposób zarządzania swoimi dokumentami. Zachęcane są w ten sposób do zmiany podejścia do kwestii druku z wykorzystaniem oferowanych przez nas, inteligentnych metod drukowania. Wszystkie urządzenia OKI cechuje prostota, solidność, inteligentność i intuicyjność.

Zaprojektowane i wyprodukowane drukarki oraz urządzenia, które są dedykowane dla firm i organizacji z sektora publicznego. Mają one zapewnić wysoką jakość, niezawodność, bezproblemową obsługę, skuteczność a także wydajność, aby w pełni spełnić wymagania stawiane przez współczesne wymagania przedsiębiorstw.

Seria MC

Niewielkie, szybkie, wydajne i wielofunkcyjne drukarki OKI z serii MC300  zapewniają druk czarno-biały lub kolorowy w wysokiej rozdzielczości, doskonałą obsługę papieru i rezultaty wysokiej jakość

Seria MC500

Łącząc w sobie szeroki zakres funkcji biznesowych, seria kolorowych drukarek wielofunkcyjnych MC500 A4 zapewnia profesjonalne wyniki i obniżenie całkowitego kosztu eksploatacji.

Seria MC700

Idealnie sprawdzając się przy cięższych zadaniach, inteligentne urządzenia wielofunkcyjne A4 z serii MC700 zapewniają łączność sieciową, druk dwustronny, kopiowanie, skanowanie, faksowanie i wykończenie dzięki otwartej platformie OKI Smart Extendable Platform (sXP).

Seria MC800

Niskie koszty eksploatacji, łatwa wymiana materiałów eksploatacyjnych i cyfrowa technologia druku LED sprawiają, że niezawodne kolorowe urządzenia wielofunkcyjne A3 serii MC800 łączą w sobie funkcjonalność i wydajność droższych i bardziej skomplikowanych kopiarek.

Brother

Firma Brother, założona w 1908 roku w Nagoi w Japonii, jest od ponad 50 lat obecna na rynku europejskim.

Brother oferuje  produkty i usługi klientom na całym świecie dzięki 17 zakładom produkcyjnym (w tym czterem fabrykom Brother Industries, Ltd.) i 52 placówkom handlowym w 44 krajach i regionach na świecie (według danych z kwietnia 2013 r.).

Obecnie linia produktów firmy Brother obejmuje nie tylko maszyny do szycia dla domu i przemysłu, ale również maszyny przemysłowe oraz sprzęt informacyjny i komunikacyjny – drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, faksy, drukarki etykiet i skanery wraz z oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi i akcesoriami Brother.

Firma Brother istnieje w Polsce od 2005 roku. Początkowo była przedstawicielstwem Brother International Austria GmbH Sp. z o.o., które 1 września 2008 roku przekształcono w Brother Polska Sp. z o.o.

Serie HL to funkcjonalne drukarki, które spełniają potrzeby nawet najbardziej wymagającego biura. Prędkość druku oferowana przez urządzenie zarówno przy druku monochromatycznym, jaki i kolorowym wynosi do 18 stron na minutę. Kolejną zaletą drukarek HL jest wysoka rozdzielczość druku, która wynosi 2400 x 600 dpi. Dodatkowo, model obsługuje bezpieczną łączność bezprzewodową.

Seria DCP  to urządzenia wielofunkcyjne dla firm, które poszukują szybkiego i niezawodnego rozwiązania pozwalającego na drukowanie, kopiowanie i skanowanie. Model pozwala tworzyć kolorowe, estetyczne wydruki wysokiej jakości. Urządzenie Brother drukuje z wysoką prędkością 18 stron na minutę – zarówno w trybie kolorowym, jak i monochromatycznym. Natomiast w automatycznym dupleksie model tworzy wydruki z prędkością wynoszącą do 7 obrazów na minutę. Czas oczekiwania na wydruk pierwszej strony to zaledwie 16 sekund.

Seria MFC  została stworzone specjalnie z myślą o grupach roboczych, oczekujących wydajnego narzędzia do drukowania kolorowych dokumentów o  najwyższej jakości. Urządzenie charakteryzuje się wysoką prędkością druku, niskimi kosztami eksploatacji, kompaktowymi rozmiarami oraz cichym trybem pracy.

Hewlett-Packard

HP Inc. (do 1 listopada 2015: Hewlett-Packard Company) – amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne z siedzibą w Palo Alto w Kalifornii, założone w 1939 r. W 2010 roku drugie pod względem obrotów największe przedsiębiorstwo informatyczne świata[3][4]. Producent m.in. komputerów osobistych, serwerów, drukarek i urządzeń poligraficznych oraz dostawca usług IT. W 1999 z HP wyodrębniono działy produkujące elektroniczny sprzęt pomiarowy, podzespoły oraz sprzęt medyczny i naukowy, formując osobną spółkę Agilent Technologies. W 2002 spółka przejęła konkurenta Compaq Computer. W roku 2010 przedsiębiorstwo zatrudniało na całym świecie ok. 324 tys. osób.

Drukarki dla Firm seria LaserJet

Dzięki wysokiej jakości kolorów i zwiększonej wydajności urządzenie nadaje się idealnie do zastosowań biurowych. Najwyższą w swojej klasie prędkość druku dwustronnego i najkrótszy czas wydruku pierwszej strony, gwarantowane przez firmę HP idealnie wpasowują się w potrzeby firmy skanowanie, kopiowanie i faksowanie oraz proste zabezpieczenia i możliwość drukowania z urządzeń przenośnych to zalety urządzenia HP.

Drukarki dla przedsiębiorstw

Urządzenia serii PageWide Enterprise

Nowoczesne firmy poszukują przyszłościowych technologii – dlatego właśnie firma HP opracowała rozwiązanie nowej generacji HP PageWide Enterprise, które zapewni konkurencyjność pod każdym względem: kolorowe wydruki HP w najniższej cenie, maksymalny czas pracy bez przestojów i najmocniejsze zabezpieczenia HP

EPSON

Seiko Epson Corporation japońskie przedsiębiorstwo branży elektronicznej, zajmujące się produkcją drukarek, skanerów, projektorów i innych urządzeń oraz akcesoriów związanych głównie z drukowaniem i wyświetlaniem obrazów. Przedsiębiorstwo wchodzi w skład Seiko Group.

Spółka została założona 18 maja 1942 roku pod nazwą „Daiwa Kogyo Ltd.”, a jej siedziba mieści się w Suwie. Marka Epson funkcjonuje od 1975 roku, a obecna nazwa przedsiębiorstwa używana jest od 1985 roku. Spółka jest notowana na Tokijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Seria WorkForce AL.

Idealnie przystosowana w przypadku intensywnie pracujących grup roboczych, które potrzebują doskonałych rezultatów, szybkiego i dokładnego drukowania w niskiej cenie  Dzięki łączności Gigabit Ethernet oraz emulacjom PCL6 i PostScript 3 łatwo integruje się ze środowiskiem biurowym.

Uniwersalna i przystępna cenowo drukarka WorkForce idealnie nadaje się dla firm, które potrzebują aktualnych materiałów marketingowych od ręki. Drukowanie dokumentów, broszur i ulotek na miejscu minimalizuje ryzyko ich nadprodukcji oraz gromadzenia dokumentów zawierających nieaktualne dane. Przekłada się to na większy zwrot z inwestycji oraz oszczędność czasu i miejsca na przechowywanie.

Konica minolta

Konica minolta to japoński producent rozwiązań do druku, aparatur do obrazowania graficznego i medycznego oraz urządzeń pomiarowych. Elastyczność systemów urządzeń wielofunkcyjnych o różnych prędkościach drukowania pasują do biur każdej wielkości. W bogatej ofercie Konicy można znaleźć wszechstronne, wielofunkcyjne urządzenia z możliwością druku kolorowego, wyróżnione nagrodami kolorowe drukarki laserowe, elastyczne monochromatyczne systemy drukujące, bogaty wybór drukarek czarno-białych – od prostych urządzeń biurowych po urządzenia umożliwiające pracę grupową – a także wydajne i oszczędzające cenną przestrzeń urządzenia wielofunkcyjne.

Seria urządzeń czarno-białych

Seria urządzeń kolorowych