Maksymalna optymalizacja spotkań

Urządzenia do sal konferencyjnych, takie jak Lenovo ThinkSmart Hub, to inteligentne systemy, ułatwiające zarządzanie, uczestnictwo i obsługę zdalnych spotkań. ThinkSmart Hub umożliwia osiągniecie maksymalnie dopracowanej koordynacji spotkania: ustala czas rozpoczęcia, pomagając uniknąć opóźnień, kontroluje dźwięk i obraz, ułatwia obsługę czatu Zoom w czasie rzeczywistym, rozwiązuje na stałe problem wszechobecnych w tradycyjnych systemach kabli.

Bez względu na to, czy spotkanie przeprowadzane jest w dużym, czy małym obiekcie konferencyjnym, ThinkSmart Hub od Lenovo pomaga przeprowadzić zdalne rozmowy wygodnie i skutecznie. Obracany wyświetlacz poprawia jakość komunikacji, a akcesoria dobierane do zestawu dopasowują system do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Maksymalna produktywność spotkań

ThinkSmart Hub jest systemem dedykowanym nowoczesnym spotkaniom biznesowym – efektywnym, skutecznym i komfortowym, z każdego miejsca na świecie. Integracja z platformą Zoom Rooms, połączona z innowacyjną budową zestawu – smukła obudowa, atrakcyjny, intuicyjny w obsłudze wyświetlacz, cztery zestawy głośników i mikrofonów, pojedynczy przewód, rozwiązujący problem okablowania sal konferencyjnych, wyraźne, jasne wskaźniki – pomaga komunikować się w zespole oraz z klientami w najbardziej efektywny technologicznie sposób.

ThinkSmart Hub można z łatwością wykorzystać w pomieszczeniach konferencyjnych o różnej wielkości, dzięki czemu jest elastyczny i wygodny. System pozwala na rozpoczęcie spotkania w tym samym czasie, jednym kliknięciem, wykazując najlepsze parametry dźwiękowe i wideo. Z systemem ThinkSmart Hub od Lenovo każda konferencja i rozmowa pozostaje bezpieczna w cyfrowym aspekcie – przygotowana dla biznesu platforma Intel vPro® zapewnia maksymalne bezpieczeństwo online, wygodę zarządzania systemem, wydajność oraz łatwość obsługi. Podłączenie i korzystanie z systemu jest łatwe, szybkie i stabilne.

Nowoczesny dźwięk i obraz

Urządzenia do sal konferencyjnych muszą spełniać dziś najbardziej wymagające oczekiwania klientów. Wyjątkowa czystość dźwięku ThinkSmart Hub od Lenovo uzyskana została dzięki zastosowaniu czterech pełnodupleksowych głośników o mocy 3W, reprezentujących wysoką klasę dźwięku. Dla doskonałej komunikacji system uzupełniają cztery mikrofony, optymalnie wychwytujące dźwięk w chwili mówienia, cechujące się podwójną konfiguracją. Wszyscy uczestnicy spotkania mogą porozumiewać się bez przeszkód i zakłóceń, jak podczas rozmowy na żywo.

Podobnie wysokiej jakości obraz podnosi komunikację na doskonały poziom. Wyświetlacz ma przekątną 10,1”, jest antyodblaskowy, odporny na zabrudzenia, prezentuje wideo w rozdzielczości FHD (1920 x 1080) i jasności 320 nitów. A wszystko to zamknięte jest w małej, wygodnej obudowie.

Efektywność spotkań jako priorytet

Prowadzenie spotkania online wiąże się z wieloma potencjalnie problematycznymi kwestiami. ThinkSmart Hub pomaga te kwestie rozwiązać. W każdej firmie terminowość jest ogromną zaletą, także w kwestii spotkań. Inteligentny system od Lenovo pozwala na rozpoczęcie spotkania jednym kliknięciem, umożliwiając połączenie wszystkich osób w tym samym czasie.

Merytoryczna i techniczna część spotkania są tak samo istotne. Dlatego system ThinkSmart Hub uzupełnia konsola ThinkSmart Manager, pozwalająca nadzorować wdrożenie i kontrolę nad działaniem urządzeń do sal konferencyjnych z jednego, centralnego miejsca, umożliwiając specjalistom IT szybkie i proste zarządzanie systemem. Istnieje także możliwość dołączenia usługi Smart Office Professional Services, zapewniającą dodatkową pomoc.

Bezpieczeństwo na miarę Twoich potrzeb

ThinkShield, dostępne w zestawie ThinkSmart Hub, wdraża niezbędne bezpieczeństwo podczas korzystania z systemu do wideokonferencji. To najbardziej wszechstronne rozwiązania, dedykowane spotkaniom online. Poufność danych i prywatność podczas spotkań gwarantuje bezpieczny sprzęt, zaawansowane oprogramowanie, ujęte w systemie usługi i procesy. Z ThinkSmart Hub ochrona Twoich spotkań jest na najlepszym możliwym poziomie.