PROJEKTORY

CANON

Projektory o krótkim i bardzo krótkim rzucie SERIA XEED WUX500

Imponujący obraz, nawet w niewielkich pomieszczeniach. Brak kompromisów dzięki gamie wysokiej jakości projektorów o krótkim rzutowaniu

Innowacyjne funkcje, imponująca dokładność odwzorowania obrazu i jasność kolorów na poziomie 5000 lumenów – wszystko dzięki kompaktowemu projektorowi o krótkim rzutowaniu. Zaawansowany technicznie projektor XEED WUX500ST generuje wyraźny obraz o rozdzielczości 1920 × 1200 i zapewnia najlepszą w tej klasie urządzeń energooszczędność.

Projektory kompaktowe i przenośne SERIA LV-HD

Niewielkie projektory, duże możliwości. Te lekkie projektory znakomicie sprawdzą się w salach lekcyjnych, biurach i innych pomieszczeniach

Projektor LV-HD420 stanowi doskonałe połączenie mobilności i parametrów pracy. Wykorzystuje technologię DLP™ i obsługuje standard MHL oraz rozdzielczość Full HD. Lekka, smukła obudowa idealnie pasuje do pomieszczeń edukacyjnych i sal posiedzeń.

Projektory Full HD seria LCOS XEED WUXGA

Wiernie odwzorowany obraz za każdym razem. Nasze projektory o sprzętowej rozdzielczości Full HD WUXGA zapewniają wyraźny, żywy obraz Urządzenia Canon XEED WUXGA mają uniwersalną konstrukcję z centralnie umieszczonym obiektywem (wymienny; sześć modeli do wyboru). Obsługują rozdzielczość WUXGA i łączność HDBaseT. Seria przypadnie do gustu profesjonalistom, którym zależy na projektorach instalacyjnych o wysokiej jakości.

EPSON

Projektory Biznesowe projektor biznesowy HD-ready o wysokim poziomie jasności wynoszącym 4200 lumenów umożliwia wyświetlanie prezentacji w rozdzielczości WXGA z dużą ostrością i żywymi kolorami w każdej sali konferencyjnej. EB-2142W zapewnia skalowalny obraz o rozmiarze nawet 280 cali i oferuje różne możliwości podłączenia, w tym obsługę bezprzewodowej sieci LAN w standardzie.

PROJEKTORY XGA

Dzięki temu jasnemu i żywemu projektorowi XGA możesz uatrakcyjnić każde zajęcia, prezentując materiały na dużym i skalowalnym ekranie. Ten model jest wyjątkowo trwały i bezproblemowy w obsłudze — oferuje nawet 10 lat żywotności lampy i filtra powietrza1. Ponadto zapewnia niezwykle prostą konfigurację i wiele możliwości podłączania, dzięki czemu możesz wyświetlać treści z wielu urządzeń.

PROJEKTORY LASEROWE

Zaprojektowane z myślą o pracy zespołowej, idealne, interaktywne rozwiązanie do sal konferencyjnych, ze skalowalnym ekranem laserowym o przekątnej do 100 cali doskonale sprawdzającym się podczas zdalnej współpracy. Profesjonalny projektor laserowy charakteryzuje się łatwą obsługą oraz niskimi kosztami eksploatacji, co pomaga stworzyć przyszłościowe i wydajne środowisko pracy. Generowany przez niego duży, skalowalny obraz o przekątnej 100 cali, który został zaprojektowany z myślą o skutecznym dzieleniu się wiedzą i lepszej komunikacji, pozwala szybko uzyskać doskonały efekt, a także zapewnia możliwość lepszej współpracy.

OPTOMA

Ultra kompaktowy projektor LED krótkiego rzutu

ML1050ST został zaprojektowany z obiektywem krótkiego rzutu, aby uczynić go jeszcze bardziej dostosowanym dla organizowania spotkań, prezentacji i projekcji filmów w różnych miejscach. Ten miniaturowy projektor waży tylko 420g i posiada wygodną torbę w zestawie. Dla biznesu Twórz prezentacje bez użycia laptopa dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi multimedialnemu, natywnej przeglądarce do plików Office, gniazdu do kart microSD i portowi USB lub wyświetlaj materiały bezprzewodowo z urządzenia mobilnego przy użyciu darmowej aplikacji HDCast Pro i opcjonalnego adaptera bezprzewodowego USB. ML1050ST można również używać do wyświetlania cyfrowych ekspozycji, ponieważ projektor można zamontować praktycznie w każdej pozycji. Technologia LED zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów (Rec709), długą żywotność i obsługę trybu portretowego.

Ultra płaski, przenośny projektor LED

zupełnie nowy, ultra płaski, przenośny projektor LED. Ten potężny a jednocześnie lekki i przenośny projektor wyświetla żywy obraz HD Ready o imponującej wielkości maksymalnej 100”. Dzięki małej wadze 1,4kg i dołączeniu torby do zestawu, można go łatwo przenosić pomiędzy spotkaniami.

Pełen funkcji projektor ML1500e zawiera odtwarzacz multimedialny, natywną przeglądarkę do plików Office oraz wbudowane głośniki z przetwarzaniem audio SRS WOW. Urządzenie posiada także gniazdo kart SD, port USB i opcjonalne możliwości pracy bezprzewodowej, zapewniając najwyższą elastyczność. Doskonale nadaje się do wyświetlania plików Microsoft Office i Adobe PDF, zdjęć i filmów.

Dzięki zastosowaniu najnowszej „bezlampowej” technologii dla wyjątkowej wierności kolorów, niezawodności i trwałości, ultra płaski projektor przenośny Optoma LED to doskonały partner zarówno w biznesie jak i rozrywce.

Ultra kompaktowy projektor LED z Android

ultra kompaktowy, przenośny projektor LED jest niezwykle wszechstronny. Miniaturowy projektor ML330 waży mniej niż 0,46kg i posiada wygodną torbę w zestawie, dzięki czemu można go łatwo przenosić między domem a pracą. Oglądaj filmy HD, graj w gry wideo lub pokaż swoją zwycięską prezentację – ML330 ma wszystko czego potrzebujesz aby zrobić wrażenie na publiczności.

Stylowy i elegancki w swoim wyglądzie projektor ML330 zawiera odtwarzacz multimedialny, natywną przeglądarkę do plików Office oraz wbudowany głośnik. Wyświetlaj prezentacje bez laptopa korzystając z pamięci wbudowanej, gniazda kart microSD i portu USB. Odtwarzaj pliki biznesowe, zdjęcia, wideo i muzykę z urządzeń mobilnych lub biurkowych łatwo podłączając je przez interfejs MHL oraz graj w gry na dużym ekranie.