System zarządzania sala konferencyjną

Crestron

Amerykańska firma Crestron słynie z tworzenia nowatorskich systemów sterujących na miarę XXI wieku. Przy ich pomocy zawiadujemy nieograniczoną paletą urządzeń elektronicznych, o których obecności w nowocześnie wyposażonych salach konferencyjnych i szkoleniowych naprawdę nie trudno. Łatwość sterowania tymi urządzeniami wynika z implementacji w pełni konfigurowalnego panelu dotykowego. Dodatkowym atutem jest możliwość pełnej swobody w kształtowaniu graficznego menu użytkownika.

Urządzenia firmy Crestron pozwalają na:
  • Zarządzanie światłem – systemu autonomiczne lub działające w całości zintegrowanego sterowania.

  • Zarządzanie multiroom – systemu autonomiczne lub działające w całości zintegrowanego sterowania, serwery wielokanałowe audio.

  • Integracja ze środowiskiem sieciowym IP – uruchomianie aplikacji, zarządzanie zdalne zewnętrznymi systemami komputerowymi.

  • Zarządzanie urządzeniami AV-DVD wzmacniacze serwery muzyczne, projektory, plazmy, LCD, tunery itp.

  • Zarządzanie automatyką budynkową – kontrola dostępu, CCTV, klimatyzacja, EIB, LON, itp.

AMX- niezawodne rozwiązanie

AMX to światowy lider w rozwiązaniach kontroli systemów audiowizualnych. Urządzenia i oprogramowanie AMX upraszczają sposób w jaki ludzie wchodzą w interakcje z technologią.

AMX oferuje kompleksowe, stabilne oraz skalowalne systemy zarządzania lawinowo rosnącą ilością technologii w pracy i domu. W ofercie AMX znajdują się wielokrotnie nagradzane produkty rozciągniętej kontroli i automatyki, system wide switching, urządzenia do dystrybucji sygnału audio/wideo oraz zarządzania technologią.

Rozwiązania AMX wdrażane są na całym świecie, w salach konferencyjnych, wykładowych, mieszkaniach, centrach sterowania, zarządzania siecią, hotelach, miejscach rozrywki, czy zapleczach transmisyjnych. Sterowanie systemem odbywa się przy pomocy konsoli, najczęściej z wbudowanym ekranem dotykowym, której przyciski oraz sposób wyświetlania informacji można zaprojektować według własnych potrzeb. Systemy AMX mają możliwość programowania realizacji określonych funkcji w czasie oraz uruchamiania całej sekwencji czynności po wydaniu danej komendy. Prosta budowa modułowa systemu, oznacza, że w każdej chwili i bez ograniczeń może być on rozbudowany o kolejne urządzenia i funkcje, które będą się wzajemnie komunikować ze wszystkimi już funkcjonującymi elementami. Atutem rozwiązania jest także jego niezawodność oraz łatwość obsługi.