Jednolita komunikacja z Zoom Rooms

Kompleksowa obsługa wideokonferencji z zestawem ThinkSmart Core Full Room z – możliwa także dla Twojej firmy. Bez względu na wielkość sali konferencyjnej, zestaw ThinkSmart od Lenovo zapewnia doskonałe warunki dźwięku i obrazu, spełniając Twoje oczekiwania względem technicznej strony spotkań online.

Korzystasz w firmie z platformy Zoom Rooms? Wybierz dedykowany i certyfikowany dla niej zestaw ThinkSmart Core od Lenovo, zawierający wszystkie potrzebne dla przeprowadzenia wideokonferencji elementy: panel sterowania, inteligentna kamera, inteligentny soundbar z mikrofonami, oprogramowanie premium dla zdalnego zarządzania systemem, a także usługę Premium Support – wdrażającą dodatkową pomoc, gdy jej potrzebujesz.

ThinkSmart+family+shot

Technologia nowoczesnych spotkań

Zestaw ThinkSmart stworzony został w oparciu o nowoczesne, wydajne systemy komputerowe. Urządzenie ThinkSmart Core pracuje na procesorze Intel® Core™ vPro® 11. generacji z grafiką Intel® Iris® Xe, pozwalając efektywnie łączyć się z pracownikami i klientami bez względu na ich lokalizację.

Zestaw ten ma fabrycznie zainstalowaną certyfikowaną platformę Zoom Rooms, często wykorzystywaną w biznesie do prowadzenia spotkań. Wykorzystanie Zoom Rooms i systemu od Lenovo gwarantuje współpracę wygodną, bezawaryjną, bezpieczną – i kompleksową. Urządzenie komputerowe ma również zainstalowany wydajny system operacyjny Windows 10 IoT Enterprise SAC.

Intuicyjność i prostota obsługi

Dzięki certyfikowanej aplikacji Zoom Rooms obsługa wideokonferencji jest prosta i szybka. Przebieg spotkania jest w pełni kontrolowany, a liczne funkcje pozwalają na pracę nad różnorodnymi projektami. Systemem zarządza panel sterowania ThinkSmart Controller, który obsługuje się za pomocą 10-punktowego ekranu dotykowego i 10.1-calowego wyświetlacza HD.

Wyświetlacz wyposażony jest w powłoki antyodblaskową i antysmugową, zapewniające komfort korzystania w każdych warunkach. Na komfort obsługi systemu wpływa także gniazdo USB-C, dwa kąty widzenia wyświetlacza oraz uchwyty VESA i zintegrowany kabel.

Obraz imitujący rzeczywistość

W zestawie od Lenovo znajduje się ThinkSmart Cam – innowacyjna, inteligentna, zaprogramowana z wykorzystaniem sztucznej inteligencji kamera. Zamontowanie jej w optymalnym miejscu na stole lub ścianie pozwala śledzić przebieg spotkania, kierując obiektyw na mówcę, co pozytywnie wpływa na jakość i produktywność konwersacji.

Interakcje w zespole możliwe są w czasie rzeczywistym – szerokokątny obiektyw, w połączeniu w wysoką rozdzielczością i wysoką częstotliwością odświeżania zapewniają doskonałą jakość obrazu, niezbędną dla komfortu wideokonferencji. Dodatkowo połączenie przez Zoom Rooms z certyfikatem dodaje zalety takie jak wysoki kontrast kolorów, żywe barwy obrazy, dostosowanie jasności do warunków panujących w pomieszczeniu.

ThinkSmart+Core

Naturalny dźwięk rozmowy

W zestawie ThinkSmart znajdują się głośniki stereo z wbudowanym mikrofonem i funkcją redukcji szumów. Szerokokątne pokrycie 180 stopni pozwala wyłapać dźwięki i przekazać je przez Zoom Rooms do innych członków konwersacji.

Jakość dźwięku i jego naturalne brzmienie doskonale naśladuje spotkanie z rzeczywistości, wpływając na odczucia uczestników rozmowy. Listwa z głośnikami i mikrofonami spełni swoje funkcje, zamontowana w dowolnym miejscu – na stole lub ścianie, w zależności od potrzeb i specyfikacji pomieszczenia. Dla dużych sal konferencyjnych możliwe jest również wykorzystanie dodatkowych mikrofonów Mic Pad.,

Pakiet na miarę Twoich potrzeb

ThinkSmart Manager kompleksowo i intuicyjnie kontroluje działanie urządzeń zestawu, ułatwiając działowi IT obsługę spotkań. Wszystkie działania mogą być wykonywane zdalnie, z jednego miejsca.

ThinkSmart Manager otrzymujesz w ramach rocznej subskrypcji gratis, a po tym czasie sam zdecydujesz, czy chcesz przedłużyć pakiet Premium, czy dla Twoich potrzeb wystarczy zakup oprogramowania Basic.

Poufność i prywatność rozmów

Bezpieczeństwo w firmie jest podstawą, dlatego zestaw ThinkSmart Core ma wbudowany ThinkShield – sprawdzony, bezpieczny i niezawodny pakiet rozwiązań cyberbezpieczeństwa, dbający o poufność Twoich rozmów i i danych.

Ponadto otrzymujesz także platformę Intel vPro®, cechującą się najlepszymi zabezpieczeniami dla sprzętu. Wszystkie urządzenia posiadają również Kensington MiniSaver – gniazda blokady chroniące urządzenia przed fizycznym nieuprawnionym dostępem.