Wygodne konferencje on-line

Microsoft Teams doczekał się sprzętu, który usprawni i polepszy komunikację podczas spotkań on-line. Zaprojektowane urządzenie od Lenovo ThinkSmart Hub jest wyposażone w większą liczbę głośników i mikrofonów.

Jego wygląd został odświeżony o smuklejszą obudowę i świetny ekran. Ponadto urządzenie wyposażone jest tylko w jeden przewód komunikacyjny, co przyczynia się do ograniczonej ilości kabli w jego otoczeniu.

Hub sprawdza się w każdym pomieszczeniu. Samo spotkanie można rozpocząć jednym dotknięciem, a wrażenia z prowadzonej konferencji są nie do opisania. Zastosowana w urządzeniu platforma Intel vPro® daje bezpieczeństwo, wydajność i elastyczne zarządzanie, które jest cenione przez użytkowników i administratorów.


Idealny do pracy grupowej

Lenovo ThinkSmart świetnie radzi sobie podczas pracy zespołowej. Jego obrotowy ekran o przekątnej 10,1 cala daję swobodę prowadzenia spotkania. W każdej chwili można przekazać ekran innej osobie bez najmniejszego wysiłku.

Wielkim atutem ThinkSmart HUB jest komunikacja. Multimedia zastosowane w urządzeniu pozwalają na swobodne prowadzenie rozmów i konferencji. Dodatkowe akcesoria, które można dobrać, zwiększają możliwości użytkowe sprzętu.

Lenovo ThinkSmart HUB

Wydajny i bezpieczny

ThinkSmart Hub został zaprojektowany, żeby ułatwić użytkownikom pracę w trakcie spotkań on-line. Głośniki wysokiej klasy o mocy 3 W są zamontowane, w taki sposób, żeby uczestnicy spotkania słyszeli czysty dźwięk.

Antyodblaskowy wyświetlacz FHD o przekątnej 10,1” jest odporny na zabrudzenia i umożliwia swobodną pracę podczas konferencji. Urządzenie jest małych rozmiarów, a obudowa z jednym przewodem przyłączeniowym pozwala zachować porządek na blacie.

Wyróżnić trzeba również system ThinkSmart Manager, który jest dodatkową opcją dla Administratorów IT. Jego funkcjonalność może się okazać nieoceniony pomocnikiem w codziennej pracy. Program pozwala zdalnie zarządzać wszystkimi urządzeniami ThinkSmart Hub. Przy rozbudowanej funkcjonalności Lenovo nie zapomniało o bezpieczeństwie. Sprzęt dostał wsparcie od Lenovo ThinkShield systemu, który zabezpiecza urządzenie.

Lenovo Thinksmart HUB