Z przyjemnością informujemy, że System-IT jest partnerem NACVIEW, nowoczesnego systemu kontroli dostępu do sieci informatycznej z ang. NAC (network access control).

Platforma NACVIEW umożliwia m.in.:

  1. Kontrolę dostępu do sieci w oparciu o 802.1X i wbudowany serwer RADIUS – szczegółowe polityki dostępowe, dynamicznie przydzielanie sieci VLAN.
  2. Widoczność sieci – graficzne przedstawienie wszystkich podłączonych do sieci urządzeń.
  3. Monitoring urządzeń sieciowych – wykorzystanie portów, obciążenia pamięci, procesora, statystyki SNMP.
  4. Zarządzanie adresacją sieciową oraz wbudowany serwer DHCP – moduł IPAM
  5. Realizacja dostępu gościnnego – wbudowany Captive Portal, NACVIEW Assistant (autokonfigurator sieci), vouchery czasowe.
  6. Weryfikację poziomu bezpieczeństwa stacji końcowych – aplikacja NACVIEW Scout.
  7. OTP dla połączeń VPN bez dodatkowych kosztów.

Z naszych doświadczeń NACVIEW jest rozwiązaniem wyjątkowo prostym do wdrożenia i obsługi, który oferuje możliwość zakupu zarówno licencji dożywotniej oraz subskrypcji, co jest obecnie coraz rzadziej spotkane.

Na uwagę zasługuje również przejrzysty sposób licencjonowania, dzięki czemu wszystkie funkcje oferowane są w cenie podstawowej licencji. Nie bez znaczenia przy wyborze rozwiązania jest również pomocne wsparcie producenta, z którym zawsze można porozmawiać o dobrych praktykach związanych z zabezpieczeniem sieci i obsługą systemu.

W ramach działań mających na celu zapewnienie szerszego dostępu do swoich rozwiązań, NACVIEW udostępnia wersje demonstracyjne swojego produktu, aby klienci mogli wypróbować wszystko, co chcą przed zakupem.

Dodatkowo, firma udostępniła darmowe licencje do 100 jednoczesnych logowań w jednym czasie. Aby uzyskać dostęp, odwiedź stronę internetową Producenta lub skontaktuj się bezpośrednio z nami. Jedną z rzeczy, które będą potrzebne przed zainstalowaniem tego oprogramowania jest maszyna wirtualna (VM), którą można skonfigurować za pomocą VMware lub Hyper-V.

Wyceń produkt NACVIEW