Wideokonferencje

POLYCOM

Polycom Inc. jest globalnym liderem na rynku rozwiązań telepresence, połączeń wideo oraz audio, kreując wizję rozwiązań komunikacyjnych pozwalających ludziom kontaktować się i współpracować ze sobą bez ograniczeń.

Dzięki najlepszym produktom, sieci partnerów, doświadczeniu oraz najbardziej zaawansowanym usługom na dzisiejszym rynku tylko firma Polycom może rozwinąć Twoją sieć, tak aby w pełni można było wykorzystać potencjał Twoich pracowników

Platformy Konferencyjne

Platformy konferencyjne serii Polycom RMX dostarczają szerokiego wachlarza możliwości współpracy i wydłużają okres użytkowania zakupionych technologii dzięki płynnemu dostosowywaniu do zwiększających się potrzeb.

Telepresence i Wideo HD

Polycom oferuje rozwiązania do obsługi systemów telepresence dostosowane do każdych zastosowań, lokalizacji i ceny a także rozwiązania do obsługi wideokonferencji, które pozwalają pracownikom w naturalny sposób uczestniczyć w spotkaniach grupowych między odległymi oddziałami.

Polycom oferujemy rozwiązania do obsługi wideokonferencji, które pozwalają pracownikom w naturalny sposób uczestniczyć w spotkaniach grupowych między odległymi oddziałami. Firma może uzyskać szybki zwrot z inwestycji, ponieważ rozproszone zespoły mogą efektywnie uczestniczyć w spotkaniach i podejmować decyzje w czasie rzeczywistym w różnych lokalizacjach i strefach czasowych.

LIFESIZE

Lifesize w 2014 roku wprowadził na rynek unikatowy produkt – Lifesize Cloud. Jest to usługa, dzięki której użytkownicy mogą cieszyć się pełną funkcjonalnością infrastruktury wideokonferencyjnej.

Rozwiązaniem mogą być zainteresowane firmy, które posiadają już terminale wideokonferencyjne, jednak nie chcą inwestować w drogą infrastrukturę producentów, którzy dostarczali im urządzenia. Decydując się na Lifesize Cloud klienci mają dostęp do trzech kluczowych funkcjonalności: gatekeepingu, połączenia punkt-wielopunkt zarówno z terminali, jak i klientów desktopowych oraz możliwość korzystania z aplikacji na urządzenia mobilne.

Lifesize Icon 400

jest idealnym rozwiązaniem do małych sal konferencyjnych, kamera zintegrowana z terminalem. Do systemu można podłączyć jeden monitor, mikrofon Digital Micpod lub Lifesize Phone 2nd. System Icon 400 można w prosty sposób zintegrować z  kontem na Lifesize Cloud lub zarejestrować na platformie UVC.

Icon 600

Urządzenie wideokonferencyjne przeznaczone dla grup kilku-kilkunasto osobowych, zapewniające transmisję obrazu w rozdzielczości HD (1080p@60fps). W zestawie kodek, zewnętrzna obrotowa kamera (optyczny zoom x 10) oraz 1 mikrofon „Phone 2”. Obsługuje tryb transmisji kopii ekranu komputera równolegle do transmisji audio i wideo (H.239/BFCP). Obsługuje wyjścia na 2 monitory. W zestawie licencja na jedno urządzenie UVC Manager

System wideokonferencyjny LifeSize Express 220

System wideokonferencyjny idealnie sprawdzający się w średnich salach konferencyjnych. System wyposażony w ruchomą kamerę Full HD (PTZ) z 10 zoomem. Obsługuje transmisję obrazu w rozdzielczości 1080p z prędkością do 60 klatek na sekundę z wykorzystaniem protokołów TCP/IP lub technologii ISDN BRI/PRI (po dokupieniu dodatkowej opcji). W zestawie znajduje się kodek, kamera LifeSize 10x , pilot zdalnego sterowania oraz niezbędne okablowanie. System pozwala na podłączenie 2 zewnętrznych monitorów.

System wideokonferencyjny LifeSize Room 220

System wideokonferencyjny zaprojektowany do pracy w średnich i dużych salach konferencyjnych. Urządzenie wyposażone w ruchomą kamerę HD (PTZ) oraz wejście do podłączenia dodatkowej kamery. Obsługuje transmisję obrazu w rozdzielczości 1080p z prędkością do 60 klatek na sekundę z wykorzystaniem protokołów TCP/IP lub technologii ISDN BRI/PRI (po dokupieniu dodatkowej opcji). W zestawie znajduje się kodek, kamera LifeSize 10x, pilot zdalnego sterowania oraz niezbędne okablowanie. System pozwala na podłączenie 2 zewnętrznych monitorów. Posiada wbudowany mostek wideokonferencyjny pozwalający na połączenie 8 lokalizacji w jakości HD 720p oraz 6 lokalizacji w jakości Full HD 1080p. Urządzenie wyposażone jest również w port szeregowy pozwalający na integrację z centralnymi systemami sterowania