Wideokonferencje

Lenovo

Firma Lenovo, do niedawna znana głównie jako producent laptopów, rozszerzyła swoją propozycję o nowoczesne technologie dedykowane wideokonferencjom. Spotkania w trybie zdalnym, cenione za swoją wyjątkową praktyczność i wygodę, dzięki Lenovo ThinkSmart wchodzą na wyższy poziom jakości.

Platformy do wideokonferencji, takie jak Microsoft Teams Rooms lub Zoom Rooms, w połączeniu z inteligentnymi, nowoczesnymi, zaawansowanymi urządzeniami do sal konferencyjnych tworzą nową rzeczywistość spotkań online.

Lenovo producent laptopów

Lenovo ThinkSmart Hub

Inteligentne technologie to doskonałe wsparcie dla biznesu, zarówno w przypadku małych firm, jak i dużych korporacji. Odpowiednia organizacja wideokonferencji i urządzeń do sal konferencyjnych to podstawa sukcesu zdalnych spotkań biznesowych. ThinkSmart Hub jest uniwersalnym, ale intuicyjnym i prostym w obsłudze systemem, zamkniętym w eleganckim urządzeniu, dopasowującym się do każdego pomieszczenia konferencyjnego. Integracja z Microsoft Teams Rooms lub Zoom Rooms przenosi wideokonferencje na profesjonalny poziom. W zestawie znajdują się także pełnodupleksowe głośniki, czy mikrofony macierzowe, zapewniające doskonałe warunki spotkań – Twoi współpracownicy poczują, jakbyście rozmawiali w tym samym pomieszczeniu.

ThinkSmart Hub to jednak nie tylko wygoda spotkań, ale także ich bezpieczeństwo. Integracja ze znanymi programami do wideokonferencji – Zoom Rooms lub Microsoft Teams Rooms – uzupełniona jest przez wbudowane w system zabezpieczenia, gwarantujące bezpieczeństwo cyfrowych rozmów. Lenovo ThinkShield, platforma Intel vPro®, Lenovo ThinkSmart Manager – to wszystko składa się na ThinkSmart Hub, technologię wideokonferencji godną przyszłości.

ThinkSmart Core Full Room Kit

ThinkSmart Core od Lenovo to zestaw spełniający potrzeby każdego, kto porozumiewa się z klientami i współpracownikami na odległość. Komunikacja za pośrednictwem ThinkSmart Core pozwala na osiągnięcie doskonałych warunków wideo i dźwięku. W zestawie znajduje się urządzenie komputerowe ThinkSmart Core, certyfikowane dla platformy Microsoft Teams Rooms lub platformy Zoom Rooms, a także panel sterowania dla systemu, soundbar z mikrofonami, inteligentnie zarządzający dźwiękiem, inteligentna kamera z działaniem opartym na sztucznej inteligencji, a także usługi premium: support oraz możliwość zdalnego kierowania systemem.

Zestaw ThinkSmart Core Full Room:

  • urządzenie komputerowe ThinkSmart Core,
  • panel sterowania ThinkSmart Controller,
  • ThinkSmart Cam,
  • ThinkSmart Bar usługa Premier Support na 3 lata,
  • usługa instalacji i utrzymania Deploy & Maintain na 1 rok,
  • oprogramowanie ThinkSmart Manager Premium na jeden rok,
  • zasilacz 90W,
  • opcjonalne: Mikrofony Mic Pod.
Lenovo ThinkSmart
Kliknij po więcej informacji o produktach Lenovo

POLYCOM

Polycom Inc. jest globalnym liderem na rynku rozwiązań telepresence, połączeń wideo oraz audio, kreując wizję rozwiązań komunikacyjnych pozwalających ludziom kontaktować się i współpracować ze sobą bez ograniczeń.

Dzięki najlepszym produktom, sieci partnerów, doświadczeniu oraz najbardziej zaawansowanym usługom na dzisiejszym rynku tylko firma Polycom może rozwinąć Twoją sieć, tak aby w pełni można było wykorzystać potencjał Twoich pracowników

Platformy Konferencyjne

Platformy konferencyjne serii Polycom RMX dostarczają szerokiego wachlarza możliwości współpracy i wydłużają okres użytkowania zakupionych technologii dzięki płynnemu dostosowywaniu do zwiększających się potrzeb.

Telepresence i Wideo HD

Polycom oferuje rozwiązania do obsługi systemów telepresence dostosowane do każdych zastosowań, lokalizacji i ceny a także rozwiązania do obsługi wideokonferencji, które pozwalają pracownikom w naturalny sposób uczestniczyć w spotkaniach grupowych między odległymi oddziałami.

Polycom oferujemy rozwiązania do obsługi wideokonferencji, które pozwalają pracownikom w naturalny sposób uczestniczyć w spotkaniach grupowych między odległymi oddziałami. Firma może uzyskać szybki zwrot z inwestycji, ponieważ rozproszone zespoły mogą efektywnie uczestniczyć w spotkaniach i podejmować decyzje w czasie rzeczywistym w różnych lokalizacjach i strefach czasowych.

LIFESIZE

Lifesize w 2014 roku wprowadził na rynek unikatowy produkt – Lifesize Cloud. Jest to usługa, dzięki której użytkownicy mogą cieszyć się pełną funkcjonalnością infrastruktury wideokonferencyjnej.

Rozwiązaniem mogą być zainteresowane firmy, które posiadają już terminale wideokonferencyjne, jednak nie chcą inwestować w drogą infrastrukturę producentów, którzy dostarczali im urządzenia. Decydując się na Lifesize Cloud klienci mają dostęp do trzech kluczowych funkcjonalności: gatekeepingu, połączenia punkt-wielopunkt zarówno z terminali, jak i klientów desktopowych oraz możliwość korzystania z aplikacji na urządzenia mobilne.

Lifesize Icon 400

jest idealnym rozwiązaniem do małych sal konferencyjnych, kamera zintegrowana z terminalem. Do systemu można podłączyć jeden monitor, mikrofon Digital Micpod lub Lifesize Phone 2nd. System Icon 400 można w prosty sposób zintegrować z  kontem na Lifesize Cloud lub zarejestrować na platformie UVC.

Icon 600

Urządzenie wideokonferencyjne przeznaczone dla grup kilku-kilkunasto osobowych, zapewniające transmisję obrazu w rozdzielczości HD (1080p@60fps). W zestawie kodek, zewnętrzna obrotowa kamera (optyczny zoom x 10) oraz 1 mikrofon „Phone 2”. Obsługuje tryb transmisji kopii ekranu komputera równolegle do transmisji audio i wideo (H.239/BFCP). Obsługuje wyjścia na 2 monitory. W zestawie licencja na jedno urządzenie UVC Manager

System wideokonferencyjny LifeSize Express 220

System wideokonferencyjny idealnie sprawdzający się w średnich salach konferencyjnych. System wyposażony w ruchomą kamerę Full HD (PTZ) z 10 zoomem. Obsługuje transmisję obrazu w rozdzielczości 1080p z prędkością do 60 klatek na sekundę z wykorzystaniem protokołów TCP/IP lub technologii ISDN BRI/PRI (po dokupieniu dodatkowej opcji). W zestawie znajduje się kodek, kamera LifeSize 10x , pilot zdalnego sterowania oraz niezbędne okablowanie. System pozwala na podłączenie 2 zewnętrznych monitorów.

System wideokonferencyjny LifeSize Room 220

System wideokonferencyjny zaprojektowany do pracy w średnich i dużych salach konferencyjnych. Urządzenie wyposażone w ruchomą kamerę HD (PTZ) oraz wejście do podłączenia dodatkowej kamery. Obsługuje transmisję obrazu w rozdzielczości 1080p z prędkością do 60 klatek na sekundę z wykorzystaniem protokołów TCP/IP lub technologii ISDN BRI/PRI (po dokupieniu dodatkowej opcji). W zestawie znajduje się kodek, kamera LifeSize 10x, pilot zdalnego sterowania oraz niezbędne okablowanie. System pozwala na podłączenie 2 zewnętrznych monitorów. Posiada wbudowany mostek wideokonferencyjny pozwalający na połączenie 8 lokalizacji w jakości HD 720p oraz 6 lokalizacji w jakości Full HD 1080p. Urządzenie wyposażone jest również w port szeregowy pozwalający na integrację z centralnymi systemami sterowania