Zestaw konferencyjny dla każdej przestrzeni

Organizacje, które wykorzystują G Suite i Google Meet w swoje codziennej pracy mają możliwość skorzystania z gotowych zestawów konferencyjnych od Lenovo i Google. Zestawy przystosowane są dla małych, średnich i dużych pomieszczeń a ich instalacja i konfiguracja jest prosta i łatwa, ponieważ Lenovo postawiło na rozwiązania gotowe.

Zestawy Google Meet Series One Room Kits to możliwość uzyskania wysokiego komfortu pracy z Google Meet oraz dostęp do wyjątkowych usług i wsparcia Lenovo.

Nowoczesność w konferencjach

Są to również pierwsze zestawy tego rodzaju, które zyskały oznaczenie Series One za sprawą bezkonkurencyjnych rozwiązań, takich jak wbudowana sztuczna inteligencja i komponenty klasy korporacyjnej.

Zestawy Series One Room Kits zostały wyposażone w nowoczesne podzespoły, które pozwalają na stworzenie profesjonalnego środowiska pracy. Technologia redukcji szumu TrueVoice, inteligentna kamera obsługująca rozdzielczość 4K gwarantują wysoką jakość spotkania.
Oferują przemyślane wzornictwo w estetycznej obudowie i są dostępne w trzech kolorach.

Co ciekawe te zestawy można samodzielnie zainstalować, a ich zakup nie wymaga specjalistycznej
wiedzy technicznej.

Camera do wideokonferencji

Prosty montaż i łatwe zarządzanie

Zestawy konferencyjne od Lenovo są łatwiejsze i tańsze w instalacji niż większość konkurencyjnych rozwiązań. Dzieje się tak, ponieważ do zasilania wykorzystany został kabel sieciowy Ethernet (PoE).

Takie rozwiązanie zmniejsza nam ilość przewodów, a jednocześnie umożliwia umiejscowienie zestawu w miejscu gdzie nie ma dostępu do tradycyjnego zasilania. Ponadto, systemy PoE instaluje się znacznie szybciej niż tradycyjne rozwiązania. Zestawem można również zarządzać z poziomu konsoli administracyjnej G Suite, co gwarantuje bezproblemową integrację i kontrolę.

Lenovo Computer System

Atrakcyjna i niezawodna forma

Atrakcyjne wzornictwo zestawów Series One współgra z estetyką nowoczesnego miejsca pracy. Ich łatwy w obsłudze interfejs ułatwia dołączanie do spotkań i udostępnianie treści.

Elementy zestawów dostępne są w dwóch atrakcyjnych kolorach: Chalk i Charcoal. Sprzęt jest niezawodny i trwały, objęty trzyletnią gwarancją Lenovo Premier Support – z rozszerzoną ochroną dostępną za dodatkową opłatą poprzez Smart Office Professional Services .

Lenovo Touch Controller Google

zestaw do małych pomieszczeń

Idealny do niewielkich pokojów i małych sal konferencyjnych, zestaw ten obejmuje system komputerowy, inteligentną kamerę, inteligentną listwę dźwiękową, pilota oraz okablowanie wysokiej jakości.

Lenovo mały zestaw konferencyjny

zestaw do średnich pomieszczeń

Przeznaczony do sal konferencyjnych średniej wielkości, zestaw ten obejmuje system komputerowy, inteligentną kamerę, inteligentną listwę dźwiękową, kapsułę mikrofonową, kontroler dotykowy oraz okablowanie wysokiej jakości.

Lenovo średni zestaw konferencyjny

zestaw do dużych pomieszczeń

Zaprojektowany z myślą o dużych salach konferencyjnych lub salach posiedzeń zarządu, zestaw ten obejmuje system komputerowy, inteligentną kamerę XL, inteligentną listwę dźwiękową, dodatkową listwę dźwiękową, dwie kapsuły mikrofonowe, kontroler dotykowy oraz okablowanie wysokiej jakości.

Lenovo duży zestaw konferencyjny